Trying To Slip One By Me??

I realized that, as long as I spent 39 cents per ounce, I can have “unlimited” flavors and toppings. That’s right. There is no limit to how much yogurt I can buy here. They’re not gonna cut me off at, say, 200 ounces of yogurt. As long as I pay them their $78.00.

Comment->

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Skip to toolbar